A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Львівський центр
професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості

Новини

Дата: від до Скинути

Програма «Доступні кредити 5-7-9 %».

24 січня Кабінет Міністрів України прийняв постанову №28 «Про затвердження Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікропідприємництва та малого підприємництва», яка запускає надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікро – та малого бізнесу через Фонд розвитку підприємництва. Документ дозволяє Фонду (який підпорядковано Мінфіну) запровадити програму «Доступні кредити 5-7-9 %».

10:43 05.03.2020

Якщо маєш бажання досягти мети, то знайдеш тисячі способів длЯ її реалізації

Хороший настрій, чудова атмосфера панували сьогодні при захисті бізнес-планів, які стали результатами праці кожного слухача впродовж навчання за напрямом "Досягнення успіху у підприємницькій діяльності через розвиток саиомотивації" Хоч і тривалість навчання невелика, але за його період майбутні підприємці отримують вичерпну покрокову інформацію, як правильно прорахувати свою бізнес - ідею, ознайомлюються із юридичними аспектами ведення бізнесу та бухгалтерськими звітностями з якими буде стикатися кожен підприємець.  Що вразило комісію? Це чітка переконаність у своїх силах, щодо започаткування власної справи.  Кажуть, якщо маєш бажання досягти мети, то знайдеш тисячі способів длЯ її реалізації, а якщо такого бажання немає, то відповідно знайдеться тисяча причин, щоби цього не зробити. Так от, сьогодні зібралися люди, кожен зі своїм досвідом, знаннями, вміннями, які поставили перед собою мету і вперто йдуть до неї. І ми точно знаємо, що у широкому підприємницькому морі кожен успішно знайде свою нішу. Бажаємо успішного стартапу, задоволення від роботи і високих прибутків від власної справи.

09:27 13.02.2020

Навчання- це той процес, що додає впевненості у собі

Якось так складається, що групи, які формуються у нас, незалежно від того чи то за напрямом чи професією, кожна має свій ,"характер". Хтось наполегливо працює і навчається і прийшов із таким налаштуванням в перший день навчання, хтось вперто не хоче слухати теорію, а давайте відразу практичні заняття, а хтось і має бажання навчатися, але як не дивно боїться його....Така група зібралася у нас за напрямом Технології комп'ютерної обробки інформації". Дівчата , не вірячи у свої сили і потенціал прийшли на навчання, не сподіваючись, що завдяки терпеливості та наполегливості не лише їх , а і викладача, досягнуть досить великих результатів. Впродовж десяти днів, вони працювали над офісними програмами, старалися і результат , відповідно до їх старання вийшов відмінний. Надзвичайно задоволені собою, що їм багато вдалося осягнути і навчитися , а також викладачем та організацією вони сьогодні завершили навчання.  Дуже приємно, що ми змогли поселити впевненість у собі і дати знання нашим слухачам Бажаємо, щоби в майбутньому вони обов'язково пригодилися у працевлаштуванні та й просто у житті.

13:50 04.02.2020

Наші перші випускники у 2020 році!

Як приємно отримувати чудові результати від своєї роботи. Як приємно, коли свої знання, досвід, вміння можна передати іншим, а вони у свою чергу як губки впитують кожне слово, рух, аби навчитися так вправно володіти професією, як їх наставник, вчитель. Мова йде про наших перших у новому році випускниць, які сьогодні отримали свідоцтво державного зразка за професією "Перукар (перукар-молельєр)". Ми горді за таку наполегливу групу. Дівчата впродовж п'ятимісячного навчання отримали цікаву, творчу, а головне дуже актуальну у сьогоденні професію. Вони вже МАЙСТРИ ! Але, як відомо, вдосконаленню меж немає. Потрібно завжди бути в курсі подій перукарської індустрії, знати нові тенденції та технології роботи. Постійно зростати у своїй професійній майстерності. І ми впевнені, що так і буде. Адже, тут зібрабралися невипадкові люди, а ті, хто має велике бажання наполегливо досягати нові горизонти у своїй професії. Дякуємо Павлюк Світлані, викладачу і майстру виробничого навчання за професійність у навчанні, відповідно і видно гарні результати. Ми вітаємо наших дівчат із успішно подоланим етапом у їхньому житті.Бажаємо задоволення від роботи, високих доходів і багато вдячних клієнтів. Будьте здорові, красиві, кохані та успішні!

18:58 20.01.2020

Краса врятує світ... А навчитися творити її можна у нас)))

Казкове, чарівне свято Миколая принесло у наш Центр відмінників- випускників. Надзвичайні творчо-креативні роботи показали високий рівень підготовки наших візажистів. Ми тішимося гарними результатами і ділимося з вами фото.

09:38 20.12.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора