A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Львівський центр
професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості

Графік формування груп на вересень-жовтень 2021 року

Графік навчання слухачів

Львівського центру ПТО ДСЗ

на вересень-жовтень  2021 р

з/п

Професія, спеціальність

Початок / закінчення навчання

Підготовка, перепідготовка:

 

  1. 1.

Тракторист-машиніст с/г виробництва А1 (гусеничні трактори потужністю 73,5кВт)

01.09.2021- 21.01.2022

  1. 5

Фермер

15.09.2021- 14.02.2022

  1. 6

Оператор з обробки  інформації та програмного забезпечення

15.09.2021- 26.05.2022

Підвищення кваліфікації:

 

  1. 8

Тракторист-машиніст с/г виробництва E1,E2 (навантажувачі)

02.09.2021- 11.10.2021

  1. 7

Тракторист-машиніст с/г виробництва В1 (комбайн)

06.09.2021- 21.10.2021

  1. 9

Тракторист-машиніст с/г виробництва Н (самохідні обприскувачі)

13.09.2021- 18.10.2021

  1. 10

Тракторист-машиніст с/г виробництва категорії А2

16.09.2021- 01.11.2021

  1.  

Тракторист-машиніст с/г виробництва D1 (одноковшові екскаватори)

04.10.2021-09.11.2021

  1.  

Тракторист-машиніст с/г виробництва E1,E2 (навантажувачі)

18.10.2021- 24.11.2021

Школа фермерства:

 

  1. 11

Організаційно-правові основи створення фермерського господарства

28.09.2021- 04.10.2021

  1. 14

Агротехнічні заходи підвищення врожайності ягідних культур та технології збереження якості плодів

29.09.2021- 05.10.2021

  1. 15

Вирощування сільськогосподарських культур методом органічного виробництва

13.09.2021- 17.09.2021

  1. 16

Інтенсивні технології виробництва сільськогосподарських культур із застосуванням технологічного комплексу машин

20.09.2021- 24.09.2021

  1.  

Організаційно-правові основи створення фермерського господарства

07.10.2021- 13.10.2021

  1.  

Сезонне проведення робіт на підприємствах сільського господарства

18.10.2021- 22.10.2021

16

Ізолювальник з термоізоляції

07.09.2021- 15.09.2021

 

Сучасні методи та прийоми обслуговування котелень.

Цільові групи для :

 

17

м.Турка

06.09.2021- 08.09.2021

18

м.Старий Самбір

06.09.2021- 08.09.2021

19

м.Буськ

13.09.2021-

15.09.2021

20

м.Самбір

06.09.2021- 08.09.2021

21

м.Золочів

07.09.2021- 09.09.2021

22

м.Миколаїв

08.09.2021- 10.09.2021

23

м.Жидачів

08.09.2021- 10.09.2021

24

м.Городок

15.09.2021- 17.09.2021

25

м.Броди

20.09.2021- 22.09.2021

26

м.Броди

22.09.2021- 24.09.2021

27

м.Яворів

24.09.2021- 28.09.2021

28

м.Турка

24.09.2021- 28.09.2021

29

м.Старий Самбір

24.09.2021- 28.09.2021

30

м. Новояворівськ

30.09.2021- 04.10.2021

31

м.Стрий

04.10.2021- 06.10.2021

32

м. Мостиська

05.10.2021- 07.11.2021

33

Дотримання безпечних умов праці при опалюванні ПОУ  (Буськ)

(підвищення кваліфікації)

04.10.2021-06.10.2021

34

Технології комп’ютерної  обробки інформації

27.09.2021- 08.10.2021

35

Сучасні тенденції при організації харчування та безпека харчових продуктів в шкіль

них їдальнях.

Особливості системи ХАССП (НАССР)

28.09.2021- 04.10.2021

36

Сучасні технології бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

28.09.2021- 04.10.2021

 

Дата: від до Скинути

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора