A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Львівський центр
професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості

Дуальне навчання

https://mon.gov.ua/ua/osvita/profesijno-tehnichna-osvita/dualna-osvita

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0193-20#Text

 

Дуальна освіта — вид освіти, при якій поєднується навчання осіб у закладах освіти з навчанням на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях для набуття певної кваліфікації.

Здобувачі освіти проходять навчання за дуальною формою   за такими  робітничими професіями: "Фермер",“Водій трамвая”, “Водій тролейбуса”, “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”, “Оператор котельні”, “Машиніст (кочегар) котельні”, “Електрогазозварник”, “Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування” , які потребують використання дорогої сучасної техніки та обладнання.

При цьому слухачі проходять теоретичний курс в навчальних класах Центру, а виробниче навчання та виробничу практику на підприємствах: ЛКП “Львівелектротранс”, “Агро ЛВ Лімітед”, ПП “Західний Буг”, ПАФ ім. Шашкевича, ШРБУ №65, Будинкоуправління №4 КЕВ м. Львова,ПП “Майя” та інші.

Дуальна система навчання є найбільш ефективною, оскільки дає можливість  100% працевлаштування  наших випускників на замовлення роботодавця.

https://rada.info/upload/users_files/36738974/83a66e5a02e2618c0e45a9b5420a7f84.pdf

 

Дата: від до Скинути

Дуальна освіта: як це працює?

Тільки 20% українських випускників шкіл йдуть в профтехучилища. На ринку праці співвідношення протилежне – робочих вакансій значно більше. Але навіть тим 20% випускників, які отримують робітничу спеціальність, доводиться вчитися в умовах минулого століття – на морально застарілій техніці, за програмами, які не відповідають вимогам часу і роботодавців. EtCetera з’ясовував, як дуальна освіта може вирішити цю проблему.

10:23 19.06.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора