A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Львівський центр
професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості

Новини

Дата: від до Скинути

Карантин не зупинив, а осучаснив навчання майбутніх бізнесменів

Днями у Львівський центр ПТО ДСЗ  уперше за історію створення навчальної установи у онлайн-режимі відбувся іспит, який склали майбутні підприємці з числа безробітних. Опановувати аспекти ведення бізнесової діяльності група слухачів із  30 осіб розпочала ще з 16  березня, що у часі співпало з оголошенням в Україні карантину. Керівництво Львівського ЦПТО прийняло логічне рішення: вишкіл буде проводитися дистанційно із використанням сучасних засобів комунікації. Звісно, це був виклик як для викладачів, так і студентів, уперше застосовувалася нова форма донесення відомостей з основ започаткування власної справи, перевірки засвоєних знань, надання різних роз’яснень, порад, консультацій.

13:49 04.05.2020

У МОН розповіли про навчальне навантаження у профтехах

У Міністерстві освіти і науки надали роз'яснення щодо особливостей організації гнучкого (дистанційного) режиму роботи закладів освіти та обсягу навчального навантаження педагогів у закладах професійної освіти. Про це, під час спілкування з користувачами Facebook, розповів заступник міністра освіти і науки Петро Коржевський.

21:04 07.04.2020

Львівщина отримала кваліфікованих працівників торговельної сфери.

Професія касир торговельного залу – одна із найпоширеніших, адже більшість торговельних підприємств не обходяться без них. Касир торговельного залу здійснює розрахунки за допомогою сучасних технічних засобів. Це пристрої для рахування і сортування грошей, детектори валют, зчитувачі штрих-кодів, новітні касові апарати тощо. Професія вимагає постійно працювати над підвищенням свого професійного і технічного рівня, а також бути готовим до можливих змін у професійній діяльності у зв'язку з оновленням оргтехніки, автоматизованих систем розрахунків з покупцями. Навчання у нашому Центрі за вищевказаною професією гарантує якісні знання наших слухачів, оскільки кваліфікований педагогічний колектив і сучасна матеріально- технічна база дозволяє на високому рівні передати свої знання та вміння.

20:53 12.03.2020

Здобута актуальна у сьогоденні професія- запорука успіху професійної діяльності

Відмінний результат роботи - це, щоденна, кропітка, наполеглива праця. І саме такі завзяті до навчання обраної професії "манікюрник" дівчата сьогодні закінчили навчання, отримавши комплекс знань із таких теоретичних предметів як: манікюрна справа, етика і психологія відносин, санітарія і гігієна, матеріалознавства та ін., і виробничої складової. Впродовж трьох місяців вони крок за кроком виточували свою майстерність, і результат сьогодні, на випускному іспиті, показали відмінний... Успіху, вам дівчата у роботі. Творіть красу, робіть щасливими жінок і самі отримуйте задоволення від своїх шедевральних ідей у манікюрній справі.

20:53 12.03.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора