A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Львівський центр
професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості

Дистанційне навчання

 

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0703-13#Text

Назва говорить сама за себе - навчання на відстані. Дистанційне навчання - це перш за все відсутність необхідності ходити в який-небудь учбовий заклад в строго наказаний розкладом час, виконувати програму курсу в установленому порядку. ДН забезпечує можливість вчитися тоді, коли Вам це зручно, в тому темпі і в такі терміни, які ви вибираєте самі. При цьому не потрібно витрачати час на дорогу. ДН на сучасному світі здійснюється за допомогою таких технологій, як Інтернет в голосовому і текстовому режимах, e-mail, телефонний і факсимільний зв'язок, відеоконференції і, звичайно ж, традиційна пересилка учбових матеріалів звичайною поштою (друкарських, аудіо, відео і електронних учбових матеріалів). Ці технології утворюють сполучну ланку між слухачем  і викладачем, яких можуть розділяти тисячі кілометрів, і забезпечують можливість щоденного спілкування.

Дата: від до Скинути

Коротка інформація...

Незважаючи на "червону " зону нашої області,  Львівський центр ПТО ДСЗ продовжує працювати, виконуючи свою основну Статутну діяльність, з дотриманням всіх карантинних вимог. Нещодавно  розпочали навчання  слухачі, котрі, мають бажання отримати цікаві, затребувані професії манікюрника  і візажиста. Теоретичний матеріал поки освоюють дистанційно... Сподіваємося, що  невдовзі ми будемо працювати очно, на потужній матеріально- технічній базі, яка є в наявності у нашого Центру,  вдосконалюючи ті отримані знання, які в даний момент опрацьовуються на віддалі.  Напрям курсу "Технології комп'ютерної обробки інформації" один із найзатребуваніших у нас. Жваво, цікаво, з великим інтузіазмом працюють  хлопці та дівчата, ознайомлюючись із офісними програмами, виконують всі завдання в classroom, а також спілкуються між собою та з викладачами на інших платформах дистанційного навчанння,  Продовжують працювати  в такому ж режимі над завданнями з виробничого навчання оператори з обробки інформації та програмного забезпечення.

10:17 15.11.2021

Сьогодні - навчання, завтра -працевлаштування

Фахівці відділу активної підтримки безробітних спільно з кар’єрними радниками допомагають кожному шукачеві роботи зорієнтуватися на ринку праці і, беручи до уваги попередній професійний досвід клієнта центру зайнятості, його кваліфікаційні уміння й навички та реальні потреби ринку праці мотивують до навчання чи підвищення кваліфікації.  Перспектива - подальше швидке працевлаштування людини. Великі та доступні освітні можливості має служба зайнятості у своєму арсеналі.

12:19 04.06.2021

Навчаємо та вчимося

Робота у нашому навчальному Центрі кипить..Щоденно нові групи, нові напрями навчання...

10:03 13.05.2021

Карантин і дистанційне навчання

Карантин і дистанційне навчання Епідемія COVID-19....Вимоги 2020 навчального року... У надзвичайно короткий термін переформатувати навчальний процес з очного навчання на дистанційне... У зв'язку з такими екстреними вимогами потрібно швидко реагувати на  життєві реалії, які змінили життя не лише українців, а й всього людства... Нові виклики, але й нові можливості спробувати себе в організації навчанння іншого формату.

14:48 21.01.2021

Дистанційне навчання – перспективний напрям сучасної освіти

В умовах реформування освіти та стрімкого розвитку інформаційних технологій надзвичайно актуальною стає проблема впровадження дистанційного навчання, яке завдяки такому глобальному явищу як Інтернет, охоплює широкі верстви населення та стає важливим фактором розвитку. Особливого значення модернізація системи освіти в сфері дистанційного навчання набуває в Україні і, зокрема, в системі професійної (професійно-технічної) області.

18:14 24.12.2020

Що таке дистанційне навчання?

     Назва говорить само за себе - навчання на відстані. Це не обов'язково має на увазі сотні кілометрів між викладачем і студентом. Дистанційне навчання - це перш за все відсутність необхідності ходити в який-небудь учбовий заклад в строго наказаний розкладом час, виконувати програму курсу в установленому порядку. ДН забезпечує можливість вчитися тоді, коли Вам це зручно, в тому темпі і в такі терміни, які ви вибираєте самі. При цьому не потрібно витрачати час на дорогу. ДН на сучасному світі здійснюється за допомогою таких технологій, як Інтернет в голосовому і текстовому режимах, e-mail, телефонний і факсимільний зв'язок, відеоконференції і, звичайно ж, традиційна пересилка учбових матеріалів звичайною поштою (друкарських, аудіо, відео і електронних учбових матеріалів).

10:28 19.06.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора