A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Львівський центр
професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості

Новини

Веселих свят!

  Колектив Львівського центру ПТО ДСЗ щиро вітає зі світлим святом Христового Воскресіння!   У такий святковий день хочеться побажати добра, здоров’я, миру, процвітання всім. Нехай на душі буде тепло і спокійно, над головою  мирне небо, а поруч — щасливі, усміхнені   рідні та друзі. Хай це величне свято наповнить ваші  серця світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Бажаємо Вам радості, здоров'я, добробуту і благополуччя. Христос Воскрес!

14:49 28.04.2019

ІІ Форум професійної освіти

ІІ Форум професійної освіти, у якому брали участь представники нашого Центру, презентуючи робітничі професії , за якими можна здобути професійну освіту у нас, приніс багато позитивних емоцій, фахових обговорень, продуктивних бесід та додаткову інформацію про діяльність навчального закладу для відвідувачів Форуму. А фахівці, які проводили майстер- клас з перукарського мистецтва зібрали навколо себе велику кількість зацікавлених гостей Форуму.

11:11 19.04.2019

ІІ Форум професійної освіти

Про те, які спеціальності можна здобути у Львівський центр ПТО ДСЗ  розповів його очільник Зіновій Вантух. За словами директора навчальної установи, нині вишкіл проводиться за 15  професіями, а випускники гарантовано отримують роботу.

21:08 18.04.2019

Бажаєте вправно володіти комп'ютером-це до нас!

Курси цільового призначення за напрямом "Технології комп'ютерної обробки інформації" користуються у нашому закладі великим попитом як серед незайнятого населення, так і серед бажаючих отримати знання вправно володіти компютером за власний кошт. Вивчення офісних програм дає великй старт для тих людей, котрі хочуть бути конкурентноспроможними на ринку праці. 

10:39 18.04.2019

Впровадження дуальної освіти в Україні

В Україні триває робота із впровадження дуальної освіти. Зокрема, розроблено план з реалізації Концепції підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти, який затвердив Уряд.

09:44 12.04.2019

Перші рішучі кроки майбутніх підприємців

Важливим позитивним  фактором для розвитку підприємництва в Україні можна вважати зростання рівня мотивації. За даними вітчизняної статистичної компанії, близько 46% українців вважають, що відкриття власної справи допоможе їм відчути себе фінансово незалежними та самореалізуватися, а 40% українців готові покращити свої практичні навички, щоб у майбутньому зайнятись підприємництвом.  Такий показник свідчать про ментальну перебудову свідомості українців, які вже втомились працювати «на когось».

12:14 11.04.2019

Професійних електрогазозварників побільшало на ринку Львівщини

Група слухачів за професією «Електрогазозварник» закінчила навчання, яке тривало сім місяців. Як для дорослого населення трохи задовго, але випускники одержали третій кваліфікаційний розряд. За словами старшого майстра Мирослава Сороки найкращий практичний результат показав Антон Кібукевич, який приїхав навчатися до Львова з далекого Маріуполя.

16:45 10.04.2019

Конференція проекту "Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні"

 Сьогодення вимагає змін і вони є неминучими у різних сферах діяльності. Зокрема, і в освіті.  Величезна кількість різноманітних ідей продукується фахівцями про  вдосконалення  і адаптацію навчального процесу  студентів, слухачів і професійно-технічній освіті. Особливо актуально, як для нашого закладу, навчання дорослого населення. Як  зробити цікавим, ефективним і  продуктивним навчання дорослих?

09:32 10.04.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора