A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Львівський центр
професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості

Кадрове та навчально-методичне забезпечення

Штатні посади педагогічних працівників у звітному році визначалися згідно з „Переліком педагогічних посад”, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 14 червня 2000 року № 963.

Штатний розпис Центру на 2023 рік розроблений в межах фонду заробітної плати з дотриманням номенклатури та урахуванням нормативів чисельності працівників, передбачених „Типовими штатними нормативами професійно-технічних навчальних закладів”, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 06.12.2010 р. №1204. Штатний розпис затверджено Львівським обласним центром та погоджено Державним центром зайнятості в кількості 50,5 штатних одиниць.

У  Центрі працює 15 штатних педагогічних працівників, з них: 3 особи керівного складу, 1 старший майстер,  3 методисти, 4 майстри виробничого навчання, 3 викладачі, 1 практичний психолог. Базова і фахова освіта педагогічних працівників відповідає встановленим вимогам. Педагогічні посади займають особи, які мають відповідну фахову освіту.

Педагогічний стаж понад 20 років мають 7 штатних працівників, 5-10 років - 2 штатних працівники, 10-20 років - 5 працівників, до 5 років – 1 працівник.

Із числа штатних педагогічних працівників: спеціалісти вищої категорії – 5; першої категорії – 3; другої категорії -4, спеціаліст – 3.

Удосконалення професійної та педагогічної майстерності викладачів та майстрів виробничого навчання реалізується шляхом навчання у закладах післядипломної освіти та стажування на підприємствах.

         Кількісний та якісний склад штатних педагогічних працівників фінансуються за кошти загального фонду.

         Крім цього для забезпечення навчального процесу в групах, сформованих за кошти юридичних та фізичних осіб, розроблено та затверджено штатний розпис в кількості 7 штатних одиниць. Згідно штатного розпису працює 2 штатні викладачів, 2 майстри виробничого навчання, а також 3 викладачі за сумісництвом.

         Із загальної кількості штатних педагогічних працівників 1 має вчений ступінь кандидата педагогічних наук, 1 - вчений ступінь кандидата економічних наук, 3 - кандидати технічних наук.

До навчального процесу активно залучалися викладачі та майстри виробничого навчання з вищих навчальних закладів, системи профтехосвіти, підприємств та організацій міста Львова та області. 

Дата: від до Скинути

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора