A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Львівський центр
професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості

Міжнародна діяльність Центру

 

         Забезпечити інтеграцію національної системи освіти в міжнародний освітній простір можна завдяки налагодженню ефективного міжнародного співробітництва, що  дасть формування нового покоління, здатного успішно реалізувати свій потенціал у світовій спільноті.  Пріоритетним завданням діяльності нашого Центру є формування сучасної особистості, відкритої до діалогу з представниками інших країн, готової до інтеграції у світовий культурний простір. Саме тому адміністрація і педагогічний колектив нашого навчального закладу особ­ливу увагу приділяють налагодженню міжнародного співробітництва, перебувають у постійному пошуку ефективних способів і засобів його розвитку.

Семирічний досвід співробітництва між  Фондом імені Горста Рогуша (Німеччина), Львівським обласним центром зайнятості  та Львівським центром ПТО ДСЗ з організації навчання безробітних,  які хочуть започаткувати власну справу дав неабиякі результати.

         Впродовж багатьох років працює розроблена навчальна програма курсу цільового призначення за напрямом «Досягнення успіху у підприємницькій діяльності через розвиток самомотивації» для даної категорії здобувачів освіти, які мають бажання вести  підприємницьку діяльність у сфері малого та середнього бізнесу. Результат співпраці  з Фондом виявився  дуже успішним. В рамках цієї програми пройшли навчання за програмою "Досягнення успіху в підприємницькій діяльності через розвиток самомотивації» впродовж 2014 -2021 рр. 766 осіб.

Головний фокус навчання зосереджується на складових алгоритму успішності  -  необхідності системного аналізу ситуації та власних досягнень, умінню складати плани, визначати довго- і короткострокові цілі, постійно працювати над самовдосконаленням і самоосвітою,  акцент на  тайм-менеджменті, методах керування часом, аспектах маркетингу як способу заробляння грошей, особливостях організації роботи підприємства, важливість контролінгу, делегування повноважень та ін.

За участі Фонду підготовлені тренери для проведення семінарів за відповідною технологією.

         За сприянням товариства міжнародного співробітництва GIZ (Німеччина) 21-22 липня 2021 року підвищили кваліфікацію троє працівників Центру (Р. Бубняк, Ю. Грушкевич, М. Кулинич) з питань встановленя віконних конструкцій,  утеплення трубопроводів, пласких  дахів  з отриманням сертифікатів.

         На основі навчальної програми, вищевказаного товариства був розроблений  робочий навчальний план КЦП за напрямом «Ізолювальник з термоізоляції», та організовано навчання  слухачів у кількості 12 осіб, які успішно завершили  навчання та  працевлаштовані.

         За підтримки  проєкту «ЕU4Skills: кращі навички для сучасної України»  адміністрація нашого центру  30 вересня  2021 року, брала  участь в інформативному вебінарі «Що таке  моніторинг, орієнтований на результат, та як його застосувати у галузі професійної освіти». В рамках проєкту майстер виробничого навчання Світлана Павлюк у жовтні-листопаді приймала участь у роботі  оргкомітету 1 етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WordSkills Ukraine».

Семеро педагогічних працівників нашого Центру приймали участь у проєкті з компонентом GIZ GmbH, навчаючись за  програмою «IT Skills Up» навчання з ІТ – навичок   з 25.10.2021 по 16.12.2021рр. та  успішно його завершили.

 

За проєктом МОП «Розвиток підприємництва для молоді в Україні» та фінансової підтримки Уряду Чеської Республіки двоє  педагогічних працівників (О. Сапрука, Т.Кохана) пройшли  навчання за програмою  BIZ-UP «Навички самозайнятості», опанувавши тренінгові онлайн-модулі BIZ-UP.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора