A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Львівський центр
професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості

Новини

Дата: від до Скинути

Випуск касирів торговельного залу

Навіть жорсткий карантин  не може зупинити роботу  стратегічно важливих об’єктів, які забезпечують життєдіяльність міста чи будь-якого населеного пункту. До таких об’єктів відносяться  і   торгові мережі, що  продають продукти харчування. Щоденно ми робимо покупки, а обслуговують нас, звичайно, продавці та касири.

23:34 12.04.2021

Трактористів- машиністів у нашій області побільшало...

Завершилося навчання групи слухачів професії "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва" категорії А1. Навчання проходило в складних карантинних умовах. Теоретичні дисципліни здобувачі освіти освоювали в дистанційному режимі, практичні навики вдосконалювали під час виробничого навчання і виробничої практики у господарствах нашої області.

11:08 09.04.2021

Життєдіяльність Центру продовжується! Карантин-тимчасове явище.....

Як і мінлива львівська погода, яка щоденно приносить нам сюрпризи у різних її проявах… то сніг у квітні,  то спекотні березневі дні, що  в одну мить можуть нагнати  чорні хмари  і в проміжку  п’ятнадцяти хвилин злива  порозганяє всіх по домівках…так  життя   часто вносить  свої корективи, які, на жаль, є не завжди позитивні, і  нічого  не вдієш, потрібно  виходити з тих обставин,  які складаються….

17:20 06.04.2021

На Львівщині з 19 березня посилюють карантин,- рішення комісії

У зв’язку із зростанням кількості захворювань на коронавірус в області, відбулось засідання обласної комісії ТЕБ і НС. За підсумками, комісія рекомендує органам місцевого самоврядування з 19 до 29 березня в області ввести низку обмежувальних заходів (з можливим продовженням залежно від епідеміологічної ситуації).

10:45 22.03.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора