A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Львівський центр
професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості

Успішні випускники

Дата: від до Скинути

А музика в його житті зіграла першу скрипку

«Я задоволений, що розпочав власну справу, і можу з впевненістю сказати, що вона йде успішно», – каже Юрій Романович Радейко, житель Яворівського району, приватний підприємець, котрий не побоявся кардинально змінити своє життя. Свого часу він вивчився на художнього керівника, одначе життя складалося так, що до 2010 року служив на контрактній основі у Збройних силах України, де обіймав різні посади. А тоді, як кажуть, прийшов переломний момент: Ю. Радейко, звільнившись із армії, за пошуком прийнятної роботи звернувся до Яворівського районного центру зайнятості.

10:45 29.05.2019

Як я став підприємцем: думками ділиться 29-річний львів’янин

Ще зовсім недавно Олег Голойда, як і більшість працездатних людей, був найманим працівником і справно ніс службу у лавах поліції, а нині він – успішний підприємець, власник невеликої продуктової крамнички. Чоловік ось уже майже рік займається улюбленою справою і ніскілечки не жалкує, що зважився на цей крок.

12:38 03.05.2019

Візитна картка студії – висока якість і відмінна робота майстра

Усмішка і задума на обличчі нашого героя творять рівновагу щастя. А воно, звісно, завжди є окрасою людини, тим паче успішного початкуючого бізнесмена, взірцевого сім’янина, що займається улюбленою справою, яка його надихає і дає сили рухатися вперед.

09:31 03.05.2019

«Сенсорний сервіс «Клік» – улюблена справа та спосіб самореалізації учасника АТО

  Хочемо поділитися дуже приємними й позитивними враженнями від спілкування з колишнім учасником АТО, екс-безробітним, а сьогодні – успішним підприємцем, котрий за сприяння служби зайнятості започаткував власну справу.

19:34 17.04.2019

Справжньому чоловікові все під силу

Кожному з нас бодай раз випадає шанс змінити долю на краще, повернути життя на 180 градусів, зайнятися улюбленою справою. Та на жаль, не всі можуть вчасно розгледіти той знак і зрозуміти, що зараз час діяти. А от мешканець Городоччини Іван Музика, юрист за фахом, викладач Вишнянського коледжу Львівського національного аграрного університету, зумів скористатися ситуацією і ступити на шлях самозайнятості.

14:14 22.03.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора