A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Львівський центр
професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості

Новини

Дата: від до Скинути

Професійних електрогазозварників побільшало на ринку Львівщини

Група слухачів за професією «Електрогазозварник» закінчила навчання, яке тривало сім місяців. Як для дорослого населення трохи задовго, але випускники одержали третій кваліфікаційний розряд. За словами старшого майстра Мирослава Сороки найкращий практичний результат показав Антон Кібукевич, який приїхав навчатися до Львова з далекого Маріуполя.

16:45 10.04.2019

Конференція проекту "Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні"

 Сьогодення вимагає змін і вони є неминучими у різних сферах діяльності. Зокрема, і в освіті.  Величезна кількість різноманітних ідей продукується фахівцями про  вдосконалення  і адаптацію навчального процесу  студентів, слухачів і професійно-технічній освіті. Особливо актуально, як для нашого закладу, навчання дорослого населення. Як  зробити цікавим, ефективним і  продуктивним навчання дорослих?

09:32 10.04.2019

Нові проекти-нові можливості

2 квітня  відбулася  стратегічна  зустріч  щодо розвитку системи  неформальної освіти для дорослих та входження м. Львів  у мережу UNESCO Global Network  of Learning Cities. На цій зустрічі  за присутності представників Інституту міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV International) в Україні, директора

17:55 03.04.2019

Навчання трактористів

Навчання  за професією «Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва» різних категорій дуже популярне у нашому закладі і щораз  розширює географічні горизонти.  Велика кількість бажаючих отримати права водія тракториста є і серед працюючого населення.

12:20 02.04.2019

Успішні випускники

«Весела кулька» зробить ваше свято неповторним Майже рік жителі прикордонного міста Жовква купують незвичні товари у крамничці «Весела кулька». Сюди йдуть усі, хто хоче з буднів створити свято, здивувати рідних чи близьких приємними сюрпризами чи несподіванками, подарувати іменинникам чи ювілярам яскраві емоції, незабутні враження та неодмінно усмішку. Настрій кожного, хто лишень переступає поріг крамниці, одразу своє феєричним. Адже поруч – безліч смішних зайчиків, песиків, котенят, мишок, свинок, аж в очах рябіє. І зроблені вони із чудернацьки закручених кульок.

20:27 26.03.2019

Перші досягнення перукарів

Недавно стартувала нова група перукарів. Дівчата, які обрали таку цікаву професію, впродовж декількох тижнів опрацьовували теоретичний матеріал перукарської справи, сьогодні вже набувають вмінь і навиків на уроках виробничого навчання. Їхньому завзяттю і впертості до навчання можна позаздрити. Видно, що бажання опанувати цю творчу професію величезне і через декілька місяців вони стануть справжніми майстрами обраної професії. 

16:35 21.03.2019

Перший крок до успіху - обрати перспективну професію

Візажист – це, у першу чергу, художник, який малює не на полотні, а на обличчі або тілі; віртуоз стильного образу справжньої особистості. Робота візажиста складається з кількох етапів: по-перше – це визначення кольоротипу людини; по-друге – це корегування і зорове поліпшення контуру обличчя, що виконується за допомогою різноманітних косметичних засобів, а також створення цілісного образу людини; по-третє – поєднання класичних прийомів із модними тенденціями макіяжу та стилю. Зазвичай візажисти працюють разом із перукарями, доводячи цілісний образ до досконалості.

13:03 20.03.2019

Професійне навчання для безробітних – безкоштовне

На ринку праці завжди була, є і буде конкуренція за кращі місця праці. Аби втриматися на плаву, потрібно постійно удосконалювати професійні знання та навички, освоювати сучасні технології, вивчати інноваційні проекти, що використовуються у тій чи іншій сфері економіки

12:06 18.03.2019

Готуємо працівників сільськогосподарського спрямування для Полтавщини

Слухачі нашого Центру, які  впродовж 1,5 місяця здобували професію "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва", категорії В1  успішно завершили навчання і  склали кваліфікаційну  атестацію, а також  іспит в інспектора Держпродспоживслужби в Полтавській області отримали свідоцтва державного зразка про присвоєння (підвищення)  робітничої кваліфікації,  посвідчення  тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва, категорії В1 (зернозбиральні та кукурудзозбиральні комбайни).

12:43 15.03.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора