A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Львівський центр
професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості

Новини

Дата: від до Скинути

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

Надзвичайно затребувана зараз професія –«Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», базова категорія - А1. Термін навчання -6 місяців.

11:01 16.04.2021

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

Дуже цікава професія сільськогосподарського напряму «Фермер», котра дозволяє ознайомитися із  с/г напрямами – тваринництвом та рослинництвом, та їхніми галузями і детально вивчити галузь, якою ви бажаєте займатися.

10:00 15.04.2021

Запрошуємо на навчання

Наш інформаційний світ вимагає постійного навчання, потрібно здобувати нові знання і адаптовуватися до вимог часу. Знання комп’ютерної грамотності у сьогоденні допомагає розширити горизонти у пошуку роботи і працевлаштуватися на хорошу та високооплачувану роботу.  У такому випадку ми можемо запропонувати вам отримати професію «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». Інтенсивна, потужна, глибинна програма дозволить вам вивчити основи програмування, технології обробки інформації, завдяки офісним програмам, комп’ютерну  графіку та верстку, комп’ютерні мережі, основи  веб-дизайну також англійську мову професійного спрямування, тощо… Закінчивши курс ви будете впевненим висококваліфікованим робітником, який вміє не тільки працювати з офісними додатками, але й  фахівцем в області інформаційних технологій широкого спектру професійного використання.

09:53 14.04.2021

Випуск касирів торговельного залу

Навіть жорсткий карантин  не може зупинити роботу  стратегічно важливих об’єктів, які забезпечують життєдіяльність міста чи будь-якого населеного пункту. До таких об’єктів відносяться  і   торгові мережі, що  продають продукти харчування. Щоденно ми робимо покупки, а обслуговують нас, звичайно, продавці та касири.

23:34 12.04.2021

Трактористів- машиністів у нашій області побільшало...

Завершилося навчання групи слухачів професії "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва" категорії А1. Навчання проходило в складних карантинних умовах. Теоретичні дисципліни здобувачі освіти освоювали в дистанційному режимі, практичні навики вдосконалювали під час виробничого навчання і виробничої практики у господарствах нашої області.

11:08 09.04.2021

Життєдіяльність Центру продовжується! Карантин-тимчасове явище.....

Як і мінлива львівська погода, яка щоденно приносить нам сюрпризи у різних її проявах… то сніг у квітні,  то спекотні березневі дні, що  в одну мить можуть нагнати  чорні хмари  і в проміжку  п’ятнадцяти хвилин злива  порозганяє всіх по домівках…так  життя   часто вносить  свої корективи, які, на жаль, є не завжди позитивні, і  нічого  не вдієш, потрібно  виходити з тих обставин,  які складаються….

17:20 06.04.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора