A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Львівський центр
професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості

Даємо новий професійний старт, втілюємо мрії у реальність! Цікавить? Приходьте! Чекаємо на ВАС!

Дата: 10.01.2024 19:28
Кількість переглядів: 168

З ініціативи Львівського регіонального партнерства «ОПЛІЧ», у рамках реалізації Проєкту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» у Львівському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості розпочала навчання група слухачок за напрямом «Технологія виготовлення та художнього оздоблення одягу і матеріалів інтер’єрного призначення на сучасних видах швейного обладнання». Цей короткостроковий курс зі здобуттям часткових кваліфікацій дасть змогу учасницям навчання здобути базу знань та навичок, необхідну для працевлаштування чи самозайнятості у сфері легкої промисловості.

Слухачки курсу – жінки з різними долями, на які так чи інакше вплинула війна. Хтось втратив житло і роботу, хтось перебуває у постійній тривозі за рідних, котрі боронять нашу країну, близьких, що потрапили в окупацію.

Аби підтримати учасниць у перший навчальний день, до виробничої майстерні завітала Голова Громадської організації «Центр «Жіночі перспективи» Любов Максимович, котра уже кілька десятиліть працює з жінками, що потрапили в складні життєві обставини. Її емоційний виступ та щире бажання допомогти, стали джерелом енергії та мотивації для наших слухачок.

Директор Львівського центру ПТО ДСЗ Зіновій Вантух та майстер виробничого навчання Наталія Єнджієвська привітали нових слухачок з початком нового етапу у їхньому житті та побажали успішного навчання та внутрішньої сили для досягнення найамбітніших професійних мрій!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора