A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Львівський центр
професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості

Новини

Дата: від до Скинути

Професія онлайн-учителя може стати однією із затребуваних

Професію онлайн-учителя включено до найбільш популярних професій, що можуть бути дуже затребувані вже в найближчому десятилітті. Про це йдеться у звіті Національного агентства кваліфікацій, що оприлюднений 15 лютого.

17:23 17.02.2021

Хочете дізнатися як ваші мрії перетрансформувати у цілі? Приходьте до нас...Ми підкажемо)))

Всесвітня пандемія, яка внесла корективи у плани всього людства, не оминула і наш навчальний заклад. Вже багато років поспіль у нашому Центрі щомісячно проводилися курси цільового призначення за напрямом "Досягнення успіху у підприємницькій діяльності через розвиток самомотивації". Як і кожного року, у 2020 році, ми також планували формування таких груп, але на жаль, так не склалося.. . І ось, аж через рік відновилося навчання за таким напрямом.

14:32 15.02.2021

Наші випускники

Сьогоднішній засніжений зимовий день приніс у наш список випускників Центру ще 12 осіб, котрі натхненно та старанно навчалися комп'ютерної грамотності впродовж десяти днів. Офісні програми, які передбачає навчальна програма, давалися не всім легко, але коли є бажання, то і результат старань буде позитивний. Звичайно, що така сфера діяльності, передбачає багато практичних вправ, тоді і з'являтимуться точність і впевненість у своїх діях. Наші здобувачі освіти показали відмінний результат своїх старань на підсумковому занятті. Ми сподіваємося, що отримані знання знадобляться їм у майбутньому працевлаштуванні.

18:30 10.02.2021

Створення тестів для онлайн-навчання: огляд платформ

В умовах дистанційної та змішаної форм навчання суттєво зросла актуальність онлайнових платформ і сервісів, які сприяють взаємодії викладача зі здобувачами освіти за допомогою тестів і вправ. Розглянемо найбільш зручні безкоштовні онлайн-платформи й сервіси та подамо посилання на корисні ресурси, що стануть у пригоді під час використання цих платформ.

12:51 09.02.2021

Кваліфіковані водії трамвая готові до роботи...

Ми вітаємо групу слухачів 35П-20 із закінченням навчання у Центрі, де сьогоднішні випускники отримали надзвичайно затребувану у нашому місті професію "Водій трамвая". Впродовж п'яти місяців хлопці і дівчата старанно і відповідально вивчали спеціальні дисципліни( будова трамвая та його технічний стан, експлуатація трамвайних вагонів, правила дорожнього руху, безпека руху, охорона праці), оскільки розуміли всю важливість цієї професії, адже вони відповідатимуть за життя і здоров'я пасажирів.

14:29 02.02.2021

Цікаве спілкування приносить корисну інформацію

Сьогодні відбулася цікава зустріч майбутніх підприємців, котрі отримують у нашому Центрі знання з ведення підприємницької діяльності із випускником, який два роки тому навчався за такою ж програмою і відкрив свою справу Ковальчуком Василем. п .Василь поділився із слухачами досвідом, розповів як стартував із своєю справою (торгівля мобільними пристроями, аксесуарами та технікою зв'язку), про перемоги та невдачі, порадив як розставляти пріоритети на початку діяльності, як правильно розраховувати фінанси, завжди пам'ятати про конкурентів ...Багато звучало запитань, багато цікавого дізналися наші здобувачі освіти....

12:44 02.02.2021

Вдосконалюємо практичні навики

Наші дівчата з "академії краси" не перестають тіщити своєю наполегливістю до знань, натхненням до роботи і навчання, творчістю і веееееличезним))) бажанням стати професійними майстринями обраної професії.

09:24 01.02.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора