A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Львівський центр
професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості

Психологічна консультація

Дата: від до Скинути

Поради психолога, які допоможуть у вирішенні багатьох життєвих питань

Михайло Литвак, один з визнаних психологів та лікарів-психотерапевтів міжнародного рівня, розробив і першим почав застосовувати на практиці систему вирішення конфліктів "психологічне айкідо". Головна мета цієї концепції - навчитися розбиратися в людях і в собі.

11:22 12.04.2019

Пізнай себе й здобудеш перемогу

Ці слова давньогрецького філософа Сократа спонукали провести у Львівському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості експериментальне психологічне дослідження «Досягнення успіху у підприємницькій діяльності через розвиток самомотивації» серед слухачів курсів. Безробітним, котрі мають намір започаткувати власну справу й опановують ази ведення бізнесу, запропонували виповнити два тести: «Оцінка здібностей до підприємництва» та «Чи мотивовані ви на успіх?». Кожний із них був сформований таким чином, аби респонденти, відповідаючи на конкретні запитання, допомогли з’ясувати вплив тих чи інших складових на засвоєння освітньої програми та готовність безробітних до роботи у новому амплуа.

18:06 03.04.2019

Роль навчальної мотивації в системі професійно-технічної освіти

Підвищення ефективності навчання та оптимізація пізнавальної діяльності слухачів – одне із основних завдань сучасної профтехосвіти. При цьому неабияке значення мають такі чинники як висока мотивація й прагнення осіб до здобуття нових відомостей. Саме вони відіграють визначну роль під час освоєння знань та умінь, тому в педагогіці та психології цим аспектам приділяється особлива увага.

14:39 22.03.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора