A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Львівський центр
професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості

Нова професія- нове життя.

Дата: 10.07.2019 23:56
Кількість переглядів: 508

Щоб отримати радість від життя, людині інколи слід щось змінювати: колір волосся, захоплення, сферу діяльності. Останнє - особливо актуальне у важкі життєві періоди, або певні обставини, які спричинили до розчарування роботою. Для песимістів це стає причиною постійного пригнічення та страждань. Для оптимімстів же така ситуація- унікальний шанс відкрити в собі нові таланти, змінити та зробити якіснішим своє життя.
Реалізувати цей шанс можна шляхом отримання нової професії, яка буде і цікавою і прибутковою.
Сучасній людині за життєвими клопотами часто не вистачає творчості, краси і свята.
Саме тому, сьогодні популярними стали професії сфери моди та перукарського мистецтва..Перукарі, візажисти, манікюрники, немов чарівники,роблять людей та світ навколо більш привабливішим і привносять у наше життя свято.


Отримати вищеперелічені професії можна у нашому навчальному Центрі.
Нещодавно, прикладом якісного навчання і також великого бажання отримати знання стали наші слухачі, дівчата, які впрдовж 5 місяців вивчали ази перукарської справи. Окрім теоретичних знань, на практиці вдосконалювали своє вміння. Результат - відмінний. На іспиті вони продемонстрували чарівні зачіски, цікаві стрижки, якісне фарбування волосся, гарні укладки.
Ми з чистою совістю відпускаємо у прекрасний творчий, креативний, унікальний шлях готових майстрів перукарської справи. Успіху вам, дорогі наші випускниці, творчого натхнення, вдячних клієнтів, задоволеня від обраної професії.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора