A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Львівський центр
професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості

Тракторист-машиніст с/г виробництва - професія затребувана та високооплачувана

Дата: 16.02.2023 17:05
Кількість переглядів: 188

 

У Львівському  центрі ПТО ДСЗ відбувся черговий іспит слухачів, що навчалися за професією «Тракторист-машиніст с/г виробництва».  Ряди механізаторів Львівщини поповнили 23 кваліфікованих працівники – випускники нашого навчального закладу. З них 15 слухачів  отримали  посвідчення тракториста-машиніста категорії А1 (керування сучасними  тракторами потужністю до100 к.с.),  5  осіб -  категорію А2 (керування сучасними тракторами потужністю понад 100 к.с.), семеро  будуть працювати на сучасних  тракторних навантажувачах (категорія Е1Е2),  четверо на зерно та кукурудзозбиральні комбайнах ( категорія В1),  а двоє на  екскаваторах (категорія D1).

Скоро весна. Наші випускники сядуть на своїх чотирьохколісних  «коней» та розпочнуть весняно-польові роботи у  господарствах агропромислового комплексу Львівщини.

Фахівців такої професії у час війни завжди потрібно багато.  Тому звертайтеся до нас. Ми навчаємо здобувачів освіти, скерованих з центрів зайнятості та за кошти фізичних та юридичних осіб. Будемо раді Вас бачити серед  слухачів нашого навчального закладу. 

За більш детальною інформацією про професію звертайтеся за адресою: вул. Княгині Ольги, 122.

Телефони: +380676720852,   (032) 244 13 30, (032)232 22 62

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на сайті Львівського центру ПТО ДСЗ: https://lcptodcz.lviv.ua,   офіційному телеграм-каналі Львівської обласної служби зайнятості @DCZ_Lviv (https://bit.ly/3tISXjb).

E-Mail адреса: profc@locz.gov.ua

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора