A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Львівський центр
професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості

Професійне навчання для безробітних – безкоштовне

Дата: 18.03.2019 12:06
Кількість переглядів: 553

Для підвищення рівня компетентності безробітних або здобуття ними нового фаху діє державна програма професійного навчання. Торік, приміром, за скеруванням центрів зайнятості професійне навчання, перенавчання або підвищення кваліфікації пройшли 8,7 тис. безробітних, 94,3% з котрих успішно працевлаштувалися за набутим фахом. У січні-лютому поточного року згаданою програмою скористалися ще 1,9 тис. клієнтів обласної служби зайнятості.

«Ми організовуємо професійне навчання за понад 60 професіями та спеціальностями, які користуються найбільшим попитом у працедавців, – повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк. – Вишкіл проходить як у навчальних закладах області, так і у Львівському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, де теоретичний матеріал освоюють і застосовують його на практиці майбутні електрогазозварники, монтажники санітарно-технічних систем і устаткування, оператори котельні, машиністи (кочегари) котельні, продавці продовольчих товарів, продавці непродовольчих товарів, касири торговельного залу, водії трамвая, водії тролейбуса, трактористи-машиністи сільськогосподарського виробництва та ін. Загалом у Львівському центрі ПТО проводиться навчання за 15 ліцензованими професіями».

За словами керівника Львівського ОЦЗ, цьогоріч у березні у Львівському ЦПТО вперше комплектується група охочих опанувати секрети фермерської діяльності. Безоплатно на фермерів можуть вчитися тільки безробітні, котрі шукають роботу за сприяння служби зайнятості, а будь-хто інший – за власні кошти. Навчання триватиме п’ять місяців, після його завершення та успішного складання іспитів слухачі отримають свідоцтво про присвоєння кваліфікації державного взірця. Зважаючи на те, що нині аграрний сектор в області стрімко розвивається, тим, хто хоче працювати на землі, безсумнівно, знадобляться знання з основ функціонування фермерських господарств, умов зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, використання у роботі сучасних методів і технологій.

До слова, графіки організації професійного навчання публікуються на веб-сторінці Львівського ОЦЗ (https://lviv.dcz.gov.ua) та профілі ЛОЦЗ у соціальній мережі Фейсбук (https://www.facebook.com/LvivOCZ ) у перших числах кожного місяця.

Віддлі інформаційної роботи Львівського ОЦЗ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора