A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Львівський центр
професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості

Навчання заради змін

Дата: 13.06.2024 10:29
Кількість переглядів: 112

Цьогоріч наш навчальний заклад став партнером проєкту «Навчання заради змін», який реалізує  ГО «Український професійний розвиток» у межах програми «Професійна освіта в Україні / Skills4Recovery». 

Впродовж наступних 3 місяців ми навчатимемо  чоловіків та жінок, які прагнуть здобути нові знання або хочуть підвищити власну кваліфікацію.

Ми відкриваємо реєстрацію на навчання за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» 2-ий розряд.

Що ми пропонуємо?

— повністю безоплатне навчання;

—  фінансова часткова винагорода для усіх учасників проєкту;

— психологічна підтримка;

— безкоштовне проживання у гуртожитку для іногородніх;

— по закінченню курсу —  свідоцтво державного зразка, сертифікат

Реєструйтеся на навчальні професійні курси вже зараз за посиланням https://forms.gle/dHA1BXjcxmNF6uTu6  або за номером телефону 0935634376 або 0930203576.

Навчальні курси стартують з 04.07.2024 року та відбуватимуться упродовж 3-ьох місяців за  адресами: вул. Княгині Ольги, 122, вул. Івана Пулюя, 28 м. Львів.

Зарахування на навчання відбувається за результатами конкурсного відбору. Важливою умовою участі є мотивація учасників та бажання активно і відповідально навчатися впродовж трьох місяців.

Реєстрація триває до 01.07.2024 р. Поспішіть залишити свою заявку!

 

Проєкт  «Навчання заради змін» впроваджується ГО «Український професійний розвиток» в межах програми «Професійна освіта в Україні / Skills4Recovery», яка реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального уряду Німеччини.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора