A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Львівський центр
професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості

Жінка, яка руйнує стереотипи

Дата: 10.04.2024 10:00
Кількість переглядів: 89

 

Пані Оксана з Закарпаття пропрацювала в сфері логістики понад 11 років, та війна вносить свої корективи. Після втрати роботи жінка не лише не опустила руки, а навпаки - активно почала навчатися, здобувати нові знання та навички, які не лише допоможуть їй повернутися на ринок праці, але й є корисними для суспільства та ЗСУ.

Окрім активного волонтерства, пані Оксана закінчила курси «Військова психологія», пройшла військовий вишкіл від Закарпатського центру підготовки населення до національного спротиву, поступила до Вишу за фахом «Психологія». У березні 2024 року жінка реалізувала ще одне своє бажання – навчилася збирати дрони.

🔰У Львівському центрі ПТО ДСЗ з лютого цього року, спільно з партнерами організовуються курси підвищення кваліфікації за освітньою програмою «Основи FPV. Від початку до майстерності». Слухачами цих двотижневих курсів є передусім учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та підприємці, котрі планують займатися виробництвом безпілотних літальних апаратів. Усі слухачі – чоловіки.

Паяння макетних плат, збирання рам дронів, кріплення моторів,

програмування, прошивка, налаштування FPV- усе це не жіноча справа. Такі стереотипи міцно засіли у наших головах, тож коли пані Оксана, прочитавши оголошення про набір групи на сайті Центру, наполягала, що б її взяли в групу. Сумнівалися усі… Адміністрація, представники служби зайнятості Закарпаття, викладачі навчального закладу. «Я Вас не підведу, включіть мене у цю групу, я зможу» - у котрий раз наполягала Оксана. І таки переконала, і не підвела.

Навіть більше, єдина жінка у чоловічій аудиторії самотужки зібрала 2 FPV- дрони, успішно завершила навчальний курс та надала конструктивні пропозиції до навчальної програми. Завдяки цим пропозиціям група, яка розпочала навчання у квітні, матиме на два дні більше часу для вивчення теми програмування FPV.

🔰Зараз пані Оксана проходить реабілітацію після операції, та говорить, що «Якби не стан здоров’я, я б пішла воювати». У планах на майбутнє - реєстрація ФОП та професійне складання безпілотників. На сьогоднішній день колишня слухачка вивчає можливості грантових програм для започаткування власного бізнесу, шукає однодумців, потенційних постачальників та збут.

Відчувши потужну енергетику цієї жінки, наш колектив впевнений – у неї все вийде❗️

✅А ми продовжуємо свою роботу… Формуємо групи, навчаємо слухачів.

❗️На початку травня (конкретніше дату повідомимо) плануємо зібрати дві групи за напрямами: «Оператор безпілотного літального апарату» та "Основи FPV. Від Початку до Майстерності"

❗️Всіх, хто бажає навчитися збирати дрони і майстерно керувати ними-ЧЕКАЄМО НА ВАС❗️

🔰Реєструйтеся зараз, щоб взяти участь у захопливому світі безпілотної навігації!

🔰Для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни навчання безкоштовне, для інших бажаючих осіб – на платній основі.

Анкета реєстрації "«Оператор безпілотного літального апарату»⬇️

https://forms.gle/N6rxNRZVhtL1HA368

Анкета реєстрації "Основи FPV. Від Початку до Майстерності"⬇️

https://vlada.pp.ua/.../aHR0cHM6Ly9mb3Jtcy5nbGUvVUVLNDVU.../

🔰Додаткова інформація за телефоном: (032)2322262


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора