A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Львівський центр
професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості

МОЛОЧНИЙ ФОРУМ 2019

Дата: 27.05.2019 10:42
Кількість переглядів: 246

23 травня 2019 р. у Львові за  підтримки Львівської аграрної дорадчої служби на території національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького відбувся «Молочний форум-2019». Участь у заходах форуму прийняв  Львівський центр професійно-технічної освіти ДСЗ з презентацією своїх освітніх послуг.

Із вітальним словом до учасників форуму звернувся перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, ректор Львівського ветуніверситету професор Володимир Стибель,  директор ЛАДС Іван Паньків, представники Мінагрополітики та Посольства Канади в Україні.

В експозиції форуму: компанії виробники техніки, обладнання та засобів для молочних ферм, вирощування і заготівлі кормів, переробки молока, генетичні ресурси та великотоварні виробники молока.

У програмі форуму: майстер-класи, панельні дискусії, семінари, конкурси та дегустація молочних продуктів, демонстраційні візити до сімейних ферм, в кооперативи, місця доїння на пасовищі, сучасне виробництво високопоживного сіна і сінажу, екскурсії.

Учасники форуму дізналися про важливі аспекти ефективного ведення молочного скотарства, розвитку кооперації, а також відбувся ярмарок молокопродуктів, вироблених фермерами та кооперативами області. 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора