A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Львівський центр
професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості

Новини

Дата: від до Скинути

Львівське ЦПТО розширює географію надання освітніх послуг

Сьогодні посадовці Львівського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості присутні на складанні іспитів безробітних Пирятинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості. 

16:37 14.03.2019

Психологи назвали важливі фрази, які мотивують

Щира і усвідомлена похвала дуже важлива для того, кому ви говорите. Дослідники Франческа Джино і Адам Грант провели експеримент, під час якого одна група волонтерів благодійного фонду не отримала ніякої подяки за свою важку працю по збору коштів, а учасникам другої сказали: "Ми дуже вдячні за ваш внесок у нашу важлива справа". Ефект був миттєвим: ті, кого подякували, зробили на 50% більше телефонних дзвінків потенційним донорам фонду, інформує Ukr.Media.

10:54 14.03.2019

Дуальна освіта – закономірна реакція на виклики ринку праці

З року в рік планово та систематично оновлюються освітні послуги, які надає дорослому населенню державна служба зайнятості. До уваги безробітних – можливість освоєння нових, більш актуальних на ринку праці, професій у навчальних закладах області, у т. ч. у центрах професійно-технічної освіти ДСЗ, шанс здобути суміжний фах або ж підвищитикваліфікацію шляхом стажування на виробництві під конкретне замовлення працедавця тощо.

16:53 13.03.2019

"Академія краси" у Львівському центрі ПТО ДСЗ

Після холодних зимових буднів душа просить чогось нового, якихось позитивних змін у житті. І ось прийшла весна, яскрава, квітуча, всіма улюблена та вічно молода. Звичайно, що прекрасна половина людства хоче виглядати привабливо та чарівно. 

16:43 13.03.2019

Перший крок до успіху зроблений!

Готовність почати змінювати своє життя - перший крок до успіху. А взяти на себе відповідальність розпочати власний бізнес - справа складна,яка потребує постійного особистого розвитку, пошуку нових підходів, працездатності, впевненості і віри в себе, свої сили.

13:01 13.03.2019

Випуск підприємців

Навчання в Львівському ЦПТО- це відмінний старт та хороша точка відліку для ведення власної справи.

14:52 28.02.2019

Випуск манікюрників

Манікюрник- професія актуальна та затребувана на ринку праці області і не тільки нашої.

14:50 28.02.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора