A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Львівський центр
професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості

Виробнича практика

Дата: 13.03.2019 17:13
Кількість переглядів: 284

Виробнича практика готує майбутніх робітників до самостій­ного виконання обов’язків де вони працюватимуть.

Базою практики є установа (підприємство, організація) будь-якої форми власності, яка забезпечує виконання програми практики для відповідного кваліфікаційного рівня. Практика проводиться на підставі договорів на її проведення, а їх трива­лість згідно навчальної програми та розкладу занять.

На слухачів, які проходять практику на підприємстві (організації, установі), поширюється законодавство України про працю та пра­вила внутрішнього трудового розпорядку підприємства (організації, установи).

Виробнича практика дає слухачеві можливість остаточно переконатися в правильності зробленого ним вибору. Під час її проходження він може перевірити свій професіоналізм. Звичайно, особливо важливих і відповідальних завдань молодий фахівець може й не отримати, але він цілком здатний працювати рядовим виконавцем і брати участь у вирішенні загальних виробничих завдань.

Практикант під час роботи на виробництві має можливість вивчити реальні ситуації та перевірити отримані під час навчання теоретичні знання. Він може самостійно приймати рішення, обґрунтовуючи правильність своїх висновків перед керівником практики.

 

Слухачі Центру проходять виробничу практику на кращих підприємствах міста Львова та області.

Серед таких підприємств – ПП “Західний Буг”, ТзОВ ” Агро ЛВ ЛІМІТЕД”, ТзОВ «Львівелектромережбуд», ПП Агрофірма «Дзвони», ПАФ ім. Шашкевича, ПАТ “Конвеєр”, ЗАТ ПБО «Львівміськбуд», ЛКП «Львівелектротранс», Львівський завод збірних конструкцій, ПП “Барвінок”, ТзОВ «Пакко-Холдинг».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора