A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Львівський центр
професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості

Новини

Техніка візажу - FACE ART)))

Сьогодні дівчата вдосконалювали свої практичні навички у техніці візажу FACE ART)))

15:13 18.09.2020

Краса – і тільки, трішечки краси, душі нічого більше не потрібно.....

А ми далі творимо красу))). Наші перукарі, візажисти, здається, вже просто насолоджуються тими знаннями, які вони отримали у навчальному центрі. На даний час дівчата вже професійно працюють з різними техніками візажу, роблять різноманітні стрижки, фарбування....А які у них виходять зачіски!!! Просто оцініть! А візаж!!! Всі моделі у нас стають неперевершеними красунями!

15:05 18.09.2020

Запрошуємо вас, дорогі панянки, до створення нового образу...

Барвисті, захоплюючі, миловидні кольори сонячної теплої осені спонукають нас, жінок, до романтичного настрою, бажання бути гарними, впевненими у собі, захоплюватисЯ всім прекрасним і захоплювати своїм бездоганним виглядом... Як отримати такий бажаний бездоганний вигляд? Ми, по секрету))), вам підкажемо, дорогі жінки.  У нас, в навчальному центрі, працює "Академія краси", яка допоможе вам стати привабливими,чарівними панянками. Майстри візажної, перукарської та манікюрної справи, які вже отримали теоретичні знання та вдосконалюються у практичних вміннях під пильним контролем своїх наставників Мирослави Галамаги, Світлани Павлюк і Наталії Іваницької із задоволенням попрацюють над вашим образом. Неперевершений мейк-ап, вишукана зачіска, креативний манікюр допоможуть кожній із вас почуватися впевнено, створити собі гарний настрій. То ж ми з нетерпінням очікуємо на вас, наші милі, ніжні, вродливі дівчата.

11:47 14.09.2020

Вдосконалюємося у своїх знаннях та вміннях

Продовжується виробниче навчання групи перукарів.Творчий процес та бажання оволодіти навичками та вміннями не зупинить карантин . Ділимося вміннями та результатом навчання.

14:55 09.09.2020

Режим роботи закладів профосвіти визначать на місцях

Режим роботи закладів профосвіти визначать на місцях Заклади професійної освіти, залежно від рівня поширення COVID-19 в регіоні, зможуть розпочати навчальний рік у звичному режимі, з елементами змішаного навчання або дистанційно.

10:00 08.09.2020

Вдосконалюємо свої знання у перукарській справі

Робота йде повним ходом)  Наші перукарі дуже скучили за навчанням впродовж довгого карантинного періоду і зараз повністю занурилися у чудовий, творчий, цікавий процес удосконалення перукарської справи).

09:57 08.09.2020

З 1-ГО ВЕРЕСНЯ НАВЧАННЯ У ЗАКЛАДАХ ПРОФОСВІТИ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ЗА ЗВИЧНИМ СЦЕНАРІЄМ, ЗМІШАНО АБО ДИСТАНЦІЙНО - РОЗ'ЯСНЕННЯ МОН

Залежно від рівня поширення COVID-19 в регіоні профтехи розпочнуть навчальний рік у звичному режимі, з елементами змішаного навчання або дистанційно. Однак за будь-якого сценарію управлінці на місцях мають організувати у закладах належні санітарні умови, гнучкий режим роботи та освітнього процесу. Про це йдеться у листі щодо старту навчального року в закладах профосвіти, який був розісланий сьогодні, 17 серпня 2020 року. 

17:44 17.08.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора