A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Львівський центр
професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості

Новини

Львівщина отримала кваліфікованих працівників торговельної сфери.

Професія касир торговельного залу – одна із найпоширеніших, адже більшість торговельних підприємств не обходяться без них. Касир торговельного залу здійснює розрахунки за допомогою сучасних технічних засобів. Це пристрої для рахування і сортування грошей, детектори валют, зчитувачі штрих-кодів, новітні касові апарати тощо. Професія вимагає постійно працювати над підвищенням свого професійного і технічного рівня, а також бути готовим до можливих змін у професійній діяльності у зв'язку з оновленням оргтехніки, автоматизованих систем розрахунків з покупцями. Навчання у нашому Центрі за вищевказаною професією гарантує якісні знання наших слухачів, оскільки кваліфікований педагогічний колектив і сучасна матеріально- технічна база дозволяє на високому рівні передати свої знання та вміння.

20:53 12.03.2020

Здобута актуальна у сьогоденні професія- запорука успіху професійної діяльності

Відмінний результат роботи - це, щоденна, кропітка, наполеглива праця. І саме такі завзяті до навчання обраної професії "манікюрник" дівчата сьогодні закінчили навчання, отримавши комплекс знань із таких теоретичних предметів як: манікюрна справа, етика і психологія відносин, санітарія і гігієна, матеріалознавства та ін., і виробничої складової. Впродовж трьох місяців вони крок за кроком виточували свою майстерність, і результат сьогодні, на випускному іспиті, показали відмінний... Успіху, вам дівчата у роботі. Творіть красу, робіть щасливими жінок і самі отримуйте задоволення від своїх шедевральних ідей у манікюрній справі.

20:53 12.03.2020

Програма «Доступні кредити 5-7-9 %».

24 січня Кабінет Міністрів України прийняв постанову №28 «Про затвердження Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікропідприємництва та малого підприємництва», яка запускає надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікро – та малого бізнесу через Фонд розвитку підприємництва. Документ дозволяє Фонду (який підпорядковано Мінфіну) запровадити програму «Доступні кредити 5-7-9 %».

10:43 05.03.2020

Якщо маєш бажання досягти мети, то знайдеш тисячі способів длЯ її реалізації

Хороший настрій, чудова атмосфера панували сьогодні при захисті бізнес-планів, які стали результатами праці кожного слухача впродовж навчання за напрямом "Досягнення успіху у підприємницькій діяльності через розвиток саиомотивації" Хоч і тривалість навчання невелика, але за його період майбутні підприємці отримують вичерпну покрокову інформацію, як правильно прорахувати свою бізнес - ідею, ознайомлюються із юридичними аспектами ведення бізнесу та бухгалтерськими звітностями з якими буде стикатися кожен підприємець.  Що вразило комісію? Це чітка переконаність у своїх силах, щодо започаткування власної справи.  Кажуть, якщо маєш бажання досягти мети, то знайдеш тисячі способів длЯ її реалізації, а якщо такого бажання немає, то відповідно знайдеться тисяча причин, щоби цього не зробити. Так от, сьогодні зібралися люди, кожен зі своїм досвідом, знаннями, вміннями, які поставили перед собою мету і вперто йдуть до неї. І ми точно знаємо, що у широкому підприємницькому морі кожен успішно знайде свою нішу. Бажаємо успішного стартапу, задоволення від роботи і високих прибутків від власної справи.

09:27 13.02.2020

Навчання- це той процес, що додає впевненості у собі

Якось так складається, що групи, які формуються у нас, незалежно від того чи то за напрямом чи професією, кожна має свій ,"характер". Хтось наполегливо працює і навчається і прийшов із таким налаштуванням в перший день навчання, хтось вперто не хоче слухати теорію, а давайте відразу практичні заняття, а хтось і має бажання навчатися, але як не дивно боїться його....Така група зібралася у нас за напрямом Технології комп'ютерної обробки інформації". Дівчата , не вірячи у свої сили і потенціал прийшли на навчання, не сподіваючись, що завдяки терпеливості та наполегливості не лише їх , а і викладача, досягнуть досить великих результатів. Впродовж десяти днів, вони працювали над офісними програмами, старалися і результат , відповідно до їх старання вийшов відмінний. Надзвичайно задоволені собою, що їм багато вдалося осягнути і навчитися , а також викладачем та організацією вони сьогодні завершили навчання.  Дуже приємно, що ми змогли поселити впевненість у собі і дати знання нашим слухачам Бажаємо, щоби в майбутньому вони обов'язково пригодилися у працевлаштуванні та й просто у житті.

13:50 04.02.2020

Наші перші випускники у 2020 році!

Як приємно отримувати чудові результати від своєї роботи. Як приємно, коли свої знання, досвід, вміння можна передати іншим, а вони у свою чергу як губки впитують кожне слово, рух, аби навчитися так вправно володіти професією, як їх наставник, вчитель. Мова йде про наших перших у новому році випускниць, які сьогодні отримали свідоцтво державного зразка за професією "Перукар (перукар-молельєр)". Ми горді за таку наполегливу групу. Дівчата впродовж п'ятимісячного навчання отримали цікаву, творчу, а головне дуже актуальну у сьогоденні професію. Вони вже МАЙСТРИ ! Але, як відомо, вдосконаленню меж немає. Потрібно завжди бути в курсі подій перукарської індустрії, знати нові тенденції та технології роботи. Постійно зростати у своїй професійній майстерності. І ми впевнені, що так і буде. Адже, тут зібрабралися невипадкові люди, а ті, хто має велике бажання наполегливо досягати нові горизонти у своїй професії. Дякуємо Павлюк Світлані, викладачу і майстру виробничого навчання за професійність у навчанні, відповідно і видно гарні результати. Ми вітаємо наших дівчат із успішно подоланим етапом у їхньому житті.Бажаємо задоволення від роботи, високих доходів і багато вдячних клієнтів. Будьте здорові, красиві, кохані та успішні!

18:58 20.01.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора