A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Львівський центр
професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості

Матеріально-технічна база

Одним з пріоритетних напрямків діяльності ЦПТО в 2018 році було удосконалення матеріально-технічної бази навчального центру. Фактично це був рік початку формування своєї матеріально-технічної бази. В липні 2018 року ЦПТО переїхав в свої приміщення площею 673,9 м² за адресою вул. Княгині Ольги, 122, які були передані з балансу Львівського міського центру зайнятості. До кінця року вдалося завершити ремонтні роботи і повноцінно розмістити тут навчальний центр. Проводиться робота щодо передачі другої черги приміщень Львівського міського центру зайнятості, які вивільняються в процесі реорганізації.  

Для подальшого розвитку матеріально-технічної бази навчального центру планується приєднання ДНЗ «Львівський навчально-курсовий комбінат», що розташований в смт Куликів Жовківського району, до Львівського ЦПТО ДСЗ. На базі цього навчального закладу планується створити Центр підготовки фермерів. Площа навчальних приміщень складає 1745 м². Дана матеріально-технічна база буде використовуватися з метою підготовки кадрів для підприємств агропромислового розвитку та розвитку підприємництва на селі. Мета створення Центру: збільшення кількості фермерів, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів; сприяння розвитку сільських громад, територій; сприяння вирішенню соціально-економічних проблем на селі, створенню нових робочих місць на селі; призупинення міграції сільського населення області. Напрямки діяльності Центру: підготовка кадрів для підприємств агропромислового комплексу області; навчання фермерів, членів сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів; підвищення кваліфікації працівників агропромислової сфери; профорієнтаційна робота з метою популяризації аграрних професій серед шкільної молоді.

У звітному році завершено 6 – ти річний судовий процес ПП «Будрембізнес» щодо невиконаних договірних зобов’язань по будівництву матеріально-технічної бази ЦПТО в м. Львові про вул. Княгині Ольги, 122. Підрядник згідно рішення суду повинен повернути ЦПТО більше 43 млн. грн. (отриманий  аванс та штрафні санкції згідно договірних зобов’язань). Планується залучити інвестора і на взаємовигідних умовах добудувати даний об’єкт. Це дасть змогу навчальному центру отримати такі необхідні виробничі майстерні, а також ліцензувати нові актуальні на ринку праці професії.

У звітному році для забезпечення навчального процесу було придбано предметів довготривалого використання на загальну суму 180,0 тис. грн., зокрема виробниче обладнання для ліцензування професії «Швачка» на суму 159,6 тис. грн., невиробниче обладнання на суму 901 тис. грн. (контейнер для сміття). Предметів, матеріалів, обладнання та інвентаря для навчальних цілей придбано на загальну суму 651,9 тис. грн.

Крім цього на створення умов для забезпечення професійного навчання в ЦПТО було використано 646,6 тис. грн., а саме для проведення капітального ремонту приміщень по вул. Княгині Ольги, 122 в м. Львові.

Манікюрник

Навчальний клас. Виробнича майстерня манікюрників.

12:48 13.03.2019

Візажист

Навчальний клас. Виробнича майстерня візажистів

12:34 13.03.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора