A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Львівський центр
професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості

Кадрове та навчально-методичне забезпечення

Якісний склад педагогічних працівників

Штатні посади педагогічних працівників визначаються згідно з „Переліком педагогічних посад”, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 14 червня 2000 року № 963.

В Центрі розроблені посадові інструкції керівників, педагогічних працівників та обслуговуючого персоналу, які погоджені юристом та затверджені директором. Зміст посадових інструкцій відповідає вимогам кваліфікаційних характеристик.

У  Центрі разом із штатними працівниками, що фінансуються за кошти юридичних та фізичних осіб, працює 19 штатних педагогічних працівників, з них: 2 особи керівного складу, 1 старший майстер,  3 методисти, 5 майстрів виробничого навчання, 7 викладачів, 1 практичний психолог. Базова і фахова освіта педагогічних працівників відповідає встановленим вимогам. Педагогічні посади займають особи, які мають відповідну фахову освіту.

Педагогічний стаж понад 20 років мають 8 штатних працівників, понад три роки 2 штатних працівники, 4 працівники – спеціалісти вищої категорії, 2 працівники – спеціалісти другої категорії, 1 працівник має вчений ступінь кандидата педагогічних наук, 3 - кандидати технічних наук. Удосконалення професійної та педагогічної майстерності викладачів та майстрів виробничого навчання реалізується шляхом навчання у закладах післядипломної освіти та стажування на підприємствах. Для ознайомлення з сучасним обладнанням, технологією виробництва керівництво Центру організовує стажування майстрів виробничого навчання на підприємствах.

У 2018 році згідно з графіком працівники Центру проходили чергову атестацію педагогічних працівників у відповідності з «Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників» (наказ Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 р. № 830 зареєстрований в Міністерстві юстиції України 14.12.2010 р. за № 1255/18550), зі змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20.12.2011 р. за №1473 та наказом Міністерства освіти і науки України від 08.08.2013 р. №1135 у інших навчальних закладах професійно-технічної освіти, через відсутність штатної чисельності, яка необхідна для створення атестаційної комісії. В 2019 році у зв’язку із збільшенням кількості педагогічних працівників атестаційна комісія буде створена в ЦПТО.

На початку звітного року на засіданні педагогічної ради обговорювалися кандидатури педагогічних працівників, які мали пройти атестацію та підвищити свою кваліфікацію протягом року. В 2018 році 2 педагогічних працівники Центру пройшли атестацію. Це методист Петрик І.М. на встановлення атестаційної категорії спеціаліст ІІ категорії та Полович В.І. - підтвердження атестаційної категорії спеціаліст вищої категорії та присвоєння 13 розряду майстра виробничого навчання.

До навчального процесу активно залучалися викладачі та майстри виробничого навчання з вищих навчальних закладів, системи профтехосвіти, підприємств та організацій міста Львова та області. Зокрема, у 2018 році  Львівським ЦПТО ДСЗ було укладено 194 цивільно - правових договорів з викладачами та майстрами виробничого навчання, які працювали у групах, що формувалися за скеруванням базових центрів зайнятості Львівської, Хмельницької, Волинської, Вінницької, Сумської, Закарпатської областей, а також 33 договори з викладачами та майстрами виробничого навчання, що працювали у групах, де навчалися слухачі за кошти фізичних та юридичних осіб. До роботи залучалися викладачі Львівського національного аграрного університету, Національного університету «Львівська політехніка», Державного Дрогобицького педагогічного університету, професійно-технічних навчальних закладів, коледжів, ліцеїв та інженерно-технічні працівники, спеціалісти підприємств, організацій, установ м. Львова та області.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора