A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Львівський центр
професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості

Дистанційне навчання

Назва говорить сама за себе - навчання на відстані. Дистанційне навчання - це перш за все відсутність необхідності ходити в який-небудь учбовий заклад в строго наказаний розкладом час, виконувати програму курсу в установленому порядку. ДН забезпечує можливість вчитися тоді, коли Вам це зручно, в тому темпі і в такі терміни, які ви вибираєте самі. При цьому не потрібно витрачати час на дорогу. ДН на сучасному світі здійснюється за допомогою таких технологій, як Інтернет в голосовому і текстовому режимах, e-mail, телефонний і факсимільний зв'язок, відеоконференції і, звичайно ж, традиційна пересилка учбових матеріалів звичайною поштою (друкарських, аудіо, відео і електронних учбових матеріалів). Ці технології утворюють сполучну ланку між слухачем  і викладачем, яких можуть розділяти тисячі кілометрів, і забезпечують можливість щоденного спілкування.

У 2018 році дистанційні технології навчання впроваджувалися у навчальний процес в групі слухачів за професією «Тракторист-машиніст с/г виробництва» категорії А1. Процес навчання відбувався наступним чином. Навчальна група в кількості 25 слухачів була розділена на окремі 3 підгрупи, які територіально розміщувалися у навчальних кабінетах м. Броди (12 осіб), м. Перемишляни (6 осіб) та у Львівському ЦПТО ДСЗ (7 осіб).Лекції читалися в режимі он-лайн з навчального кабінету ЛЦ ПТО ДСЗ з використанням програми  Skype і транслювалися у вказані районні центри зайнятості.

За даною схемою проводились заняття з дисциплін: «Трактори», «Агротехнології» «С/г машини», «ПДР», «Основи галузевої економіки».

Елементи дистанційного навчання використовувались в групі за напрямом КЦП «Досягнення успіху у підприємницькій діяльності через розвиток самомотивації». Слухачами даного курсу були учасники АТО та особи з обмеженими можливостями, які знаходилися  за комп’ютерами в домашніх умовах (м. Борислав – 2 особи, м. Дрогобич – 2 особи, м. Новояворівськ – 1 особа), а в режимі он-лайн з ЛЦПТО ДСЗ, через програму Skype, транслювалися заняття та розсилалися всі зразки навчальних матеріалів.

Дата: від до Скинути

Що таке дистанційне навчання?

     Назва говорить само за себе - навчання на відстані. Це не обов'язково має на увазі сотні кілометрів між викладачем і студентом. Дистанційне навчання - це перш за все відсутність необхідності ходити в який-небудь учбовий заклад в строго наказаний розкладом час, виконувати програму курсу в установленому порядку. ДН забезпечує можливість вчитися тоді, коли Вам це зручно, в тому темпі і в такі терміни, які ви вибираєте самі. При цьому не потрібно витрачати час на дорогу. ДН на сучасному світі здійснюється за допомогою таких технологій, як Інтернет в голосовому і текстовому режимах, e-mail, телефонний і факсимільний зв'язок, відеоконференції і, звичайно ж, традиційна пересилка учбових матеріалів звичайною поштою (друкарських, аудіо, відео і електронних учбових матеріалів).

10:28 19.06.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора